RSS
понеділок, 02.12.2013

Дуже скоро Новий рік. Для того щоб перед самим святом не бігати в паніці по магазинах і не скуповувати все , що попадеться на очі , краще заздалегідь скласти святкове новорічне меню. Спробуємо відповісти на питання: що приготувати на Новий рік 2014 , які на цей раз вибрати страви , на яких рецептах зупинитися ? Адже це найважливіші питання напередодні свята , якщо з оформленням та сервіровкою новорічного столу ви вже визначилися.


На мій погляд , основне правило , якого має дотримуватися кожна господиня , готуючись до приходу гостей : не має сенсу включати в меню на Новий рік рецепти страв , які вами раніше не готувалося . Інакше може вийти так , що до них ніхто навіть не доторкнеться і в результаті настрій у господині буде зіпсовано . А навіщо ? Адже Новий рік це таке свято , коли ми повинні оточувати себе і своїх гостей і близьких тільки радістю і любов'ю . Тому , відбираємо в святкове меню вже випробувані й улюблені страви, які точно у вас вийдуть найсмачнішими .

Так як Новий рік це для більшості з нас сімейне свято, яке ми зустрічаємо в колі рідних і близьких друзів , то , найімовірніше , компанія , в якій ви будете зустрічати , Новий рік вам вже відома. У цьому випадку скласти новорічне меню простіше простого. Тут навіть морочитися не варто. У кожного з гостей можна просто запитати : яке саме блюдо кожен з них хотів би бачити на новорічному столі. Адже Новий рік у всіх найулюбленіше свято . Значить і страви в меню до Нового року повинні бути всіма улюблені.

Якщо ж вам хочеться узгодити своє меню до Нового року зі східним календарем , адже 2014 - це рік Синього Дерев'яною Коні , тоді варто дізнатися , що любить синьо- зеленная господиня наступаючого року .

У разі , коли в новорічну ніч збирається незнайома компанія , то скласти новорічне меню можна , вибравши з обов'язкових категорій страв святкового столу ті , які у вас виходять найсмачнішими . Всі знають , що на свято варто подбати те, щоб на столі були :

- Холодні закуски , які можуть включати в себе різноманітні нарізки і бутерброди ;

- Святкові салати ;

- Гарячі закуски ;

- Перші гарячі страви ;

- Другі гарячі страви ;

- Святкову випічку ;

- Святкові десерти ;

- Фрукти ;

- Напої безалкогольні та алкогольні .

Пам'ятайте , що зовсім не обов'язково , щоб на столі були присутні страви з кожної перерахованої вище категорії . У своє новорічне меню можете включити як традиційні рецепти , так і оригінальні або навіть екзотичні .

Головне пам'ятайте : не варто ризикувати і готувати страву вперше прямо на новорічний стіл. Сподіваємося , що допомогли вам знайти відповідь на питання «Що приготувати на Новий рік ? » Ми впевнені , що тепер і новорічне застілля , і весь наступаючий рік , напевно , здивують вас гарним настроєм і приємними сюрпризами.

Як правильно зустріти Новий рік 2014 - обов'язково слід зробити прибирання в оселі . Потрібно протерти шафи , витрусити килими , прибрати пил навіть з найбільш недоступних місць. Також потрібно полагодити сантехніку , щоб нічого не капало , адже з йде водою , за деякими повір'ями , з будинку йде благополуччя.

Так як наступний Новий 2014 зустрічатимемо під знаком Коні , а це оптимістичне , життєрадісне тварина , то перед святом рекомендується побувати на концерті , сходити в театр , поспілкуватися з людьми , щоб просто отримати задоволення і зрозуміти , що життя прекрасне.

Так як же все таки зустріти Новий рік 2014 правильно - як варіант , у сімейному колі , адже Кінь прив'язана до сім'ї , а значить , вона будить прихильна до людей у яких будуть подібні життєві цінності та пріоритети.

Потрібно підготувати інтер'єр до приходу Коники . Слід повісити її зображення , можливо , варто купити статуетку тваринного або купити покривало на крісло з вишивкою парнокопитного . Можна прикрасити двері підковою , бубонцями - ці атрибути залучать удачу.

Сервіруючи стіл потрібно використовувати дерев'яний посуд , також варто поставити тарілку з вівсом на столі , шматочки цукру. Фрукти можна покласти в тарілку , на денці якої буде знаходиться солома . На столі має бути багато фруктів, зелені , овочів.

Крім усього іншого , щоб правильно зустріти новорічні свята необхідно підготувати подарунки , виступаючі атрибутом свята. Можна подарувати порцелянові фігурки конячки , блокноти з її зображенням або подарувати абонемент на верхову їзду.

Новорічні звичаї

Традиція святкування Нового року на Русі була введена ще Петром I. У 1699 році був виданий указ , яким Петро I встановив 1 січня єдиний день святкування Нового року і покарав жителям Москви відзначати його урочистостями : а саме прикрашати будинки зеленню і палити вогнища на вулицях. Варто відзначити , що на відміну від введеного Петром Нового року , частівки , колядки , розіграші , галасливі хороводи і пісні під вікнами будинків є споконвічно російськими звичаями. Незважаючи на різноманітність святкових звичаїв , всі вони мають на меті " задобрити " Новий рік , щоб він приніс тільки радість і щастя всій родині і був благополучний.

За старовинною традицією напередодні Нового року дівчата повинні підмітати під столом , та ж , яка при цьому знайде під столом зернятко незабаром обов'язково вийде заміж. Ще одним старовинним Новорічних звичаєм було обплутувати ніжки столу , за яким трапезувала вся сім'я , мотузками. Предки вірили , це допоможе зберегти в перебігу подальшого року сім'ю в колишньому складі - ніхто не покине будинок , сім'ю не розіб'ють печаль і горе. Та й частування не вичерпаються на столі , а будинок буде сповнений ними на протязі року.
Новорічні прикмети

Вважається , що як Новий рік зустрінеш , так його і проведеш. Радісна і привітна зустріч забезпечить благополуччя Нового року.
Не можна Перед новим роком віддавати гроші , інакше доведеться весь рік віддавати.
Щоб весь наступний рік не бути в боргах , не рекомендують і позичати гроші під Новий рік.
Те , що трапиться з людиною в Новий рік , буде цілий рік з ним траплятися .
Чхати в Новий рік - до благополуччя , весь рік у який кашляє буде щасливим.
Весь рік буде вдалим , якщо на свято надіти щось нове. У народі кажуть : у новорічну ніч з обновкою - цілий рік ходити в обновках .
Удачу випівшему принесе остання чарка випита напередодні нового року .
Сіль і коровай на святковому столі - до благополуччя .
Весь рік проведе в нужді той, у кого буде порожньо в кишенях в Новий рік.
Не виносьте сміття з хати перед Новим роком , інакше не буде домашнього благополуччя весь рік.
Якщо на новорічному столі в достатку присутні напої і їжа , тоді й весь рік буде достаток у сім'ї.
Якщо торговець віддасть дуже дешево товар першому зустрічному покупцеві в перший день Нового року , то удача в торгівлі буде супроводжувати весь рік.
Не можна виконувати важку роботу в перший день Нового року , інакше без відпочинку пройде весь рік.

Новорічні гадання

Новий рік, це напевно самий чудовий , чарівний і магічний свято. Саме напередодні нового року як ніколи велика надія на виконання заповітних бажань. За старовинною традицією ворожіння на те , що збуде і не збудеться проводять з 25 грудня минає по 19 січня наступаючого року .
Головне новорічне ворожіння

Ми всі очікуємо чарівного і незвичайного в новорічну ніч. Ми віримо , що в прийдешньому році збудуться всі наші мрії і бажання , виправдаються наші надії. Давайте спробуємо реалізувати все, чого ми чекаємо від нового року. На невеликому листочку паперу запишіть всі ваші найпотаємніші бажання , все те , чого ви бажаєте досягти за допомогою ворожіння і , сідаючи за святковий стіл , покладіть цей листок поруч. З першим ударом курантів , коли ваші келихи будуть наповнені , спаліть листок , а попіл обережно висипте в келих і швидко випийте . Це потрібно зробити до останнього удача курантів і тоді ваші побажання обов'язково збудуться.
« Суджений , ряджений , прийди до мене»

Ще один спосіб ворожіння на гребінці використовували дівчата на виданні. Гребінець ховали під подушкою і примовляли: " Суджений , ряджений , прийди до мене - мою косу розчеши ! " . Цієї ж ночі дівчині у сні повинен був з'явитися коханий , якого потрібно було запам'ятати.
Ворожіння на те , яким буде новий рік

Для цього гадання в миску або блюдце наливали воду. Посуд ставили на ганок на всю ніч , а по настанні ранку розглядали вийшло : стояв дибки лід віщував добрий рік , застиглий лід - спокій в році, що , лід застиглий хвилями віщував горе , а якщо вода вимерзала лункою , то наступав рік обіцяв бути поганим .
Ворожіння на рисових зернах

У цьому ворожінні долоню лівої руки необхідно тримати над банкою з рисом і , зосередившись , поставити запитання вголос. Після цього потрібно взяти жменьку рису , розсипати зерна на попередньо розстеленому серветці і перерахувати їх. Якщо кількість зерен буде парних - це позитивну відповідь , непарна кількість - негативний.
Ворожіння по книзі

Ліву руку кладуть на обкладинку закритої книги і вголос задають питання . Після цього книгу відкривають навмання на випадковій сторінці і читають рядок оказавшуюся під пальцем великий руки.
Сучасне ворожіння на телефоні

У цьому ворожінні потрібно задумати питання і подумки зосередитися на ньому. Потім , дивлячись на телефон , поставити запитання вголос. Якщо після цього перший дзвінок надійде від чоловіка - це означає позитивну відповідь , а від жінки - негативний.

Щороку має свій символ , який відповідає певному суті , впливає на життя представників різних сузір'їв виходячи з характеру талісмана року. « 2014 Коні якого кольору » цікавить багатьох , так як більшість знають , що наступного року символом буде Кінь , але не знають який саме.

Колір Коні має значення , так як люди в новорічну ніч намагаються надягати наряди , які до душі покровителю , купувати статуетки та зображення символу року , а також готують страви , які воліє господар наступаючих трьохсот шістдесяти п'яти днів.

201Щороку має свій символ , який відповідає певному суті , впливає на життя представників різних сузір'їв виходячи з характеру талісмана року. « 2014 Коні якого кольору » цікавить багатьох , так як більшість знають , що наступного року символом буде Кінь , але не знають який саме.

Колір Коні має значення , так як люди в новорічну ніч намагаються надягати наряди , які до душі покровителю , купувати статуетки та зображення символу року , а також готують страви , які воліє господар наступаючих трьохсот шістдесяти п'яти днів.

2014 Коні , якого кольору - або синього , або зеленого , астрологи мають розбіжності в цьому плані через неточності перекладу . Виходячи з подвійності квітів , можна зробити умовивід , що зустрічати 2014 коштує в синьо- зеленій гамі . Для цього можна купити синє вечірнє плаття , сині штани , зелену спідницю або зелений светр. Потрібно враховувати , що Коні люблять розкіш , тому рекомендується купувати тільки якісні речі з натуральних тканин. Завершити образ допоможуть прикраси , колір яких подібний відтінкам природних каменів , а також підвіски і кулону із зображенням Коники , підкови , дзвіночків.

Знаючи , що Кінь буде синього або зеленого кольору , можна придбати новий килим , покривало або скатертину подібного кольору , що оточують тварина в реальному житті. Іншими словами , чорний , сірий , білий , коричневий і всі їх похідні відтінки будуть користуватися попитом. Символом 2014 стане дерев'яна Конячка , а значить варто обзавестися ще й дерев'яними предметами.4 Коні , якого кольору - або синього , або зеленого , астрологи мають розбіжності в цьому плані через неточності перекладу . Виходячи з подвійності квітів , можна зробити умовивід , що зустрічати 2014 коштує в синьо- зеленій гамі . Для цього можна купити синє вечірнє плаття , сині штани , зелену спідницю або зелений светр. Потрібно враховувати , що Коні люблять розкіш , тому рекомендується купувати тільки якісні речі з натуральних тканин. Завершити образ допоможуть прикраси , колір яких подібний відтінкам природних каменів , а також підвіски і кулону із зображенням Коники , підкови , дзвіночків.

Знаючи , що Кінь буде синього або зеленого кольору , можна придбати новий килим , покривало або скатертину подібного кольору , що оточують тварина в реальному житті. Іншими словами , чорний , сірий , білий , коричневий і всі їх похідні відтінки будуть користуватися попитом. Символом 2014 стане дерев'яна Конячка , а значить варто обзавестися ще й дерев'яними предметами.

четвер, 28.11.2013

Подготовка к Новому году Скільки вже сказано про один з найпопулярніших і значущих свят року , про Новий рік . Незважаючи на це , ми щоразу , тобто кожен рік , знову і знову занурюємося у святкову суєту для того , щоб не тільки самому відчути приплив чарівної атмосфери майбутнього торжества , а й також порадувати , поділитися цим настроєм з іншими , близькими нам людьми.
А адже справжня апогею свята відчувається тоді , коли ви готуєтеся до нього , чекаєте , бажаєте і все , разом з вами , вторить вашому прагненню наблизити наступаючу дату Нового року. А що значить , готуєтеся ? Це і подарунки та святковий стіл і святковий одяг , але все це не зовсім має відношення до нашого вітальну сайту ...
Зате в плані поздоровлень , рекомендацій по прикрасі квартири до Нового року , а також електронні листівки та приклади листівок зроблені своїми руками , все це , ми цілком можемо вам запропонувати , у відповідних категоріях нашого ресурсу. Так от, у цій категорії присвяченій святкуванню Нового року ми будемо розповідати нашому користувачеві , читачеві про те , як підготується для зустрічі Нового року. Насамперед , статті стосуватимуться вітальній тематик , невеликих саморобних сувенірчиків - іграшок , якими можна прикрасити квартиру або ялинку на Новий рік , листівок у стилі зроблених своїми руками.


Листівка на Новий рік «Новорічна ялинка » своїми руками

Листівка на Новий рік «Новорічна ялинка » своїми руками У цій статті ми розповімо вам про варіант виготовлення новорічної листівки з лісовою красунею ялинкою. Для того , щоб виготовити подібну новорічну листівку не треба мати спеціальних навичок і дорогих матеріалів . Досить просто виділити трохи часу , для її виготовлення , бути акуратним і уважним , а також придбати прості і не настільки дорогі матеріали в спеціалізованих відділах для творчості. Для виготовлення новорічної листівки «Новорічна ялинка » Вам знадобляться: щільний папір кремового кольору , газета з кольоровими ілюстраціями , золота пудра , кольорові паєтки ( паєтками (фр. Paillette - «золота піщинка , Золотінка » ) - блискітки , плоска лусочка з блискучого матеріалу , зазвичай круглої або багатогранної форми іноді з отвором для протягування нитки. ) , тасьма з « дорогоцінними каменями» крупна намистина або страз , шматочки паперу золотого і червоного кольорів , клей ПВА для роботи з папером , клейовий пістолет.

листівка до Нового року «Чарівні черевички » своїми руками

Цей новорічний предмет прикраси інтер'єру має кілька властивостей. Його можна піднести як листівку з побажаннями та привітаннями і в теж час повісити на стіну подібно картині , яка може радувати ваше око протягом усіх новорічних свят. Виконана вона досить просто , але цікаво . Фактично , в фоторамці подвешанний стрічечки , на яких розвішані своєрідні черевички з бажаннями і побажаннями . Хоча краще один раз побачити , ніж 100 разів почути , тому краще розповімо безпосередньо про виготовленні такої рамки - листівки , з чого ви самі побачите всі переваги останньої ...


Як прикрасити квартиру до Нового року своїми руками

Як прикрасити квартиру до Нового року своїми руками Раз вже ви зайшли на цю сторінку нашого сайті, не важливо у зв'язку з тим , що щось шукали в пошуковику або просто випадково , ми зі свого боку вважаємо просто обов'язковим розповісти вам про тему , згідно заголовка статті . Як і багато , ми не можемо втриматися від спокуси ще раз , перш , повідати про прекрасної пори ? напередодні Нового року і під час нього , а потім вже і приступити безпосередньо до суті статті .

 
1 , 2 , 3 , 4