У чому зустрічати Новий рік 2014: секрети вибору вбрання на рік Коня

 

Але не скидаємо з рахунків і той факт , що господиня року не просто Синя Кінь , а ще й Дерев’яна , а кольором зростаючого дерева , як відомо , є зелений. Тому відтінки зеленого теж будуть актуальними при виборі новорічного вбрання 2014 .

Зелені новорічні сукні 2014 фото

Якщо жоден з перерахованих вище кольорів вам не підходить , тоді зверніть увагу на кольори , які притаманні коні . Серед них можна відзначити сірий , який як ніколи буде актуальним при зустрічі Нового року 2014 , а також білий . Крім цього , можна зупинитися на коричневій гамі — це пісочний , кавовий, бежевий кольори , які можна відтінити золотистими аксесуарами ( брошкою , ременем , підвіскою ) .

У чому можна зустрічати рік Коня 2014

На завершення цього питання хотілося б сказати пару слів про квіти , яких не сприймає покровителька майбутнього року — це дуже яскраві , ріжучі очі неонові відтінки ( помаранчевий , кислотно — салатовий , яскраво- жовтий). Від них краще відмовитися в новорічну ніч .

Отже , з домінуючими кольорами ми розібралися , тепер давайте подивимося , якими будуть тканини й фасони святкових убрань , а також постараємося відповісти на питання, в чому краще зустрічати Новий рік 2014 : в міні або максі

У чому зустрічати Новий рік 2014: секрети вибору вбрання на рік Коня: 3 комментария

  1. Зустрічали 2013 в Алегро-Холл, обстановка дуже приваблива. Приємний обслуговуючий персонал, дивовижна атмосфера, приголомшливе шоу, забавні конкурси, смачна кухня в загальному сподобалося все. Так весело ми давно не відпочивали, плануємо і цей Новий Рік зустріти тут. Тим хто шукає яскравих вражень і веселій компанії, Вам сюди!

  2. Ну не знаю, там конечно с виду прикольно…но будет ли там весело если мы собираемся не компанией, а только 2 человека(

  3. Так у них там, для маленьких компаний акция проходит!!!

Обсуждение закрыто.