Що приготувати на Новий Рік 2014 рецепты фото

Дуже скоро Новий рік. Для того щоб перед самим святом не бігати в паніці по магазинах і не скуповувати все , що попадеться на очі , краще заздалегідь скласти святкове новорічне меню. Спробуємо відповісти на питання: що приготувати на Новий рік 2014 , які на цей раз вибрати страви , на яких рецептах зупинитися ? Адже це найважливіші питання напередодні свята , якщо з оформленням та сервіровкою новорічного столу ви вже визначилися.

На мій погляд , основне правило , якого має дотримуватися кожна господиня , готуючись до приходу гостей : не має сенсу включати в меню на Новий рік рецепти страв , які вами раніше не готувалося . Інакше може вийти так , що до них ніхто навіть не доторкнеться і в результаті настрій у господині буде зіпсовано . А навіщо ? Адже Новий рік це таке свято , коли ми повинні оточувати себе і своїх гостей і близьких тільки радістю і любов’ю . Тому , відбираємо в святкове меню вже випробувані й улюблені страви, які точно у вас вийдуть найсмачнішими .

Так як Новий рік це для більшості з нас сімейне свято, яке ми зустрічаємо в колі рідних і близьких друзів , то , найімовірніше , компанія , в якій ви будете зустрічати , Новий рік вам вже відома. У цьому випадку скласти новорічне меню простіше простого. Тут навіть морочитися не варто. У кожного з гостей можна просто запитати : яке саме блюдо кожен з них хотів би бачити на новорічному столі. Адже Новий рік у всіх найулюбленіше свято . Значить і страви в меню до Нового року повинні бути всіма улюблені.

Якщо ж вам хочеться узгодити своє меню до Нового року зі східним календарем , адже 2014 — це рік Синього Дерев’яною Коні , тоді варто дізнатися , що любить синьо- зеленная господиня наступаючого року .

У разі , коли в новорічну ніч збирається незнайома компанія , то скласти новорічне меню можна , вибравши з обов’язкових категорій страв святкового столу ті , які у вас виходять найсмачнішими . Всі знають , що на свято варто подбати те, щоб на столі були :

— Холодні закуски , які можуть включати в себе різноманітні нарізки і бутерброди ;

— Святкові салати ;

— Гарячі закуски ;

— Перші гарячі страви ;

— Другі гарячі страви ;

— Святкову випічку ;

— Святкові десерти ;

— Фрукти ;

— Напої безалкогольні та алкогольні .

Пам’ятайте , що зовсім не обов’язково , щоб на столі були присутні страви з кожної перерахованої вище категорії . У своє новорічне меню можете включити як традиційні рецепти , так і оригінальні або навіть екзотичні .

Головне пам’ятайте : не варто ризикувати і готувати страву вперше прямо на новорічний стіл. Сподіваємося , що допомогли вам знайти відповідь на питання «Що приготувати на Новий рік ? » Ми впевнені , що тепер і новорічне застілля , і весь наступаючий рік , напевно , здивують вас гарним настроєм і приємними сюрпризами.

Як зустрічати Новий 2014 Коня, щоб він приніс успіх …

Як правильно зустріти Новий рік 2014 — обов’язково слід зробити прибирання в оселі . Потрібно протерти шафи , витрусити килими , прибрати пил навіть з найбільш недоступних місць. Також потрібно полагодити сантехніку , щоб нічого не капало , адже з йде водою , за деякими повір’ями , з будинку йде благополуччя.

Так як наступний Новий 2014 зустрічатимемо під знаком Коні , а це оптимістичне , життєрадісне тварина , то перед святом рекомендується побувати на концерті , сходити в театр , поспілкуватися з людьми , щоб просто отримати задоволення і зрозуміти , що життя прекрасне.

Так як же все таки зустріти Новий рік 2014 правильно — як варіант , у сімейному колі , адже Кінь прив’язана до сім’ї , а значить , вона будить прихильна до людей у яких будуть подібні життєві цінності та пріоритети.

Потрібно підготувати інтер’єр до приходу Коники . Слід повісити її зображення , можливо , варто купити статуетку тваринного або купити покривало на крісло з вишивкою парнокопитного . Можна прикрасити двері підковою , бубонцями — ці атрибути залучать удачу.

Сервіруючи стіл потрібно використовувати дерев’яний посуд , також варто поставити тарілку з вівсом на столі , шматочки цукру. Фрукти можна покласти в тарілку , на денці якої буде знаходиться солома . На столі має бути багато фруктів, зелені , овочів.

Крім усього іншого , щоб правильно зустріти новорічні свята необхідно підготувати подарунки , виступаючі атрибутом свята. Можна подарувати порцелянові фігурки конячки , блокноти з її зображенням або подарувати абонемент на верхову їзду.

Новорічні звичаї, прикмети і ворожіння 2014

Новорічні звичаї

Традиція святкування Нового року на Русі була введена ще Петром I. У 1699 році був виданий указ , яким Петро I встановив 1 січня єдиний день святкування Нового року і покарав жителям Москви відзначати його урочистостями : а саме прикрашати будинки зеленню і палити вогнища на вулицях. Варто відзначити , що на відміну від введеного Петром Нового року , частівки , колядки , розіграші , галасливі хороводи і пісні під вікнами будинків є споконвічно російськими звичаями. Незважаючи на різноманітність святкових звичаїв , всі вони мають на меті » задобрити » Новий рік , щоб він приніс тільки радість і щастя всій родині і був благополучний.

За старовинною традицією напередодні Нового року дівчата повинні підмітати під столом , та ж , яка при цьому знайде під столом зернятко незабаром обов’язково вийде заміж. Ще одним старовинним Новорічних звичаєм було обплутувати ніжки столу , за яким трапезувала вся сім’я , мотузками. Предки вірили , це допоможе зберегти в перебігу подальшого року сім’ю в колишньому складі — ніхто не покине будинок , сім’ю не розіб’ють печаль і горе. Та й частування не вичерпаються на столі , а будинок буде сповнений ними на протязі року.
Новорічні прикмети

Вважається , що як Новий рік зустрінеш , так його і проведеш. Радісна і привітна зустріч забезпечить благополуччя Нового року.
Не можна Перед новим роком віддавати гроші , інакше доведеться весь рік віддавати.
Щоб весь наступний рік не бути в боргах , не рекомендують і позичати гроші під Новий рік.
Те , що трапиться з людиною в Новий рік , буде цілий рік з ним траплятися .
Чхати в Новий рік — до благополуччя , весь рік у який кашляє буде щасливим.
Весь рік буде вдалим , якщо на свято надіти щось нове. У народі кажуть : у новорічну ніч з обновкою — цілий рік ходити в обновках .
Удачу випівшему принесе остання чарка випита напередодні нового року .
Сіль і коровай на святковому столі — до благополуччя .
Весь рік проведе в нужді той, у кого буде порожньо в кишенях в Новий рік.
Не виносьте сміття з хати перед Новим роком , інакше не буде домашнього благополуччя весь рік.
Якщо на новорічному столі в достатку присутні напої і їжа , тоді й весь рік буде достаток у сім’ї.
Якщо торговець віддасть дуже дешево товар першому зустрічному покупцеві в перший день Нового року , то удача в торгівлі буде супроводжувати весь рік.
Не можна виконувати важку роботу в перший день Нового року , інакше без відпочинку пройде весь рік.

Новорічні гадання

Новий рік, це напевно самий чудовий , чарівний і магічний свято. Саме напередодні нового року як ніколи велика надія на виконання заповітних бажань. За старовинною традицією ворожіння на те , що збуде і не збудеться проводять з 25 грудня минає по 19 січня наступаючого року .
Головне новорічне ворожіння

Ми всі очікуємо чарівного і незвичайного в новорічну ніч. Ми віримо , що в прийдешньому році збудуться всі наші мрії і бажання , виправдаються наші надії. Давайте спробуємо реалізувати все, чого ми чекаємо від нового року. На невеликому листочку паперу запишіть всі ваші найпотаємніші бажання , все те , чого ви бажаєте досягти за допомогою ворожіння і , сідаючи за святковий стіл , покладіть цей листок поруч. З першим ударом курантів , коли ваші келихи будуть наповнені , спаліть листок , а попіл обережно висипте в келих і швидко випийте . Це потрібно зробити до останнього удача курантів і тоді ваші побажання обов’язково збудуться.
« Суджений , ряджений , прийди до мене»

Ще один спосіб ворожіння на гребінці використовували дівчата на виданні. Гребінець ховали під подушкою і примовляли: » Суджений , ряджений , прийди до мене — мою косу розчеши ! » . Цієї ж ночі дівчині у сні повинен був з’явитися коханий , якого потрібно було запам’ятати.
Ворожіння на те , яким буде новий рік

Для цього гадання в миску або блюдце наливали воду. Посуд ставили на ганок на всю ніч , а по настанні ранку розглядали вийшло : стояв дибки лід віщував добрий рік , застиглий лід — спокій в році, що , лід застиглий хвилями віщував горе , а якщо вода вимерзала лункою , то наступав рік обіцяв бути поганим .
Ворожіння на рисових зернах

У цьому ворожінні долоню лівої руки необхідно тримати над банкою з рисом і , зосередившись , поставити запитання вголос. Після цього потрібно взяти жменьку рису , розсипати зерна на попередньо розстеленому серветці і перерахувати їх. Якщо кількість зерен буде парних — це позитивну відповідь , непарна кількість — негативний.
Ворожіння по книзі

Ліву руку кладуть на обкладинку закритої книги і вголос задають питання . Після цього книгу відкривають навмання на випадковій сторінці і читають рядок оказавшуюся під пальцем великий руки.
Сучасне ворожіння на телефоні

У цьому ворожінні потрібно задумати питання і подумки зосередитися на ньому. Потім , дивлячись на телефон , поставити запитання вголос. Якщо після цього перший дзвінок надійде від чоловіка — це означає позитивну відповідь , а від жінки — негативний.

2014 рiк Коня якого кольору?

Щороку має свій символ , який відповідає певному суті , впливає на життя представників різних сузір’їв виходячи з характеру талісмана року. « 2014 Коні якого кольору » цікавить багатьох , так як більшість знають , що наступного року символом буде Кінь , але не знають який саме.

Колір Коні має значення , так як люди в новорічну ніч намагаються надягати наряди , які до душі покровителю , купувати статуетки та зображення символу року , а також готують страви , які воліє господар наступаючих трьохсот шістдесяти п’яти днів.

201Щороку має свій символ , який відповідає певному суті , впливає на життя представників різних сузір’їв виходячи з характеру талісмана року. « 2014 Коні якого кольору » цікавить багатьох , так як більшість знають , що наступного року символом буде Кінь , але не знають який саме.

Колір Коні має значення , так як люди в новорічну ніч намагаються надягати наряди , які до душі покровителю , купувати статуетки та зображення символу року , а також готують страви , які воліє господар наступаючих трьохсот шістдесяти п’яти днів.

2014 Коні , якого кольору — або синього , або зеленого , астрологи мають розбіжності в цьому плані через неточності перекладу . Виходячи з подвійності квітів , можна зробити умовивід , що зустрічати 2014 коштує в синьо- зеленій гамі . Для цього можна купити синє вечірнє плаття , сині штани , зелену спідницю або зелений светр. Потрібно враховувати , що Коні люблять розкіш , тому рекомендується купувати тільки якісні речі з натуральних тканин. Завершити образ допоможуть прикраси , колір яких подібний відтінкам природних каменів , а також підвіски і кулону із зображенням Коники , підкови , дзвіночків.

Знаючи , що Кінь буде синього або зеленого кольору , можна придбати новий килим , покривало або скатертину подібного кольору , що оточують тварина в реальному житті. Іншими словами , чорний , сірий , білий , коричневий і всі їх похідні відтінки будуть користуватися попитом. Символом 2014 стане дерев’яна Конячка , а значить варто обзавестися ще й дерев’яними предметами.4 Коні , якого кольору — або синього , або зеленого , астрологи мають розбіжності в цьому плані через неточності перекладу . Виходячи з подвійності квітів , можна зробити умовивід , що зустрічати 2014 коштує в синьо- зеленій гамі . Для цього можна купити синє вечірнє плаття , сині штани , зелену спідницю або зелений светр. Потрібно враховувати , що Коні люблять розкіш , тому рекомендується купувати тільки якісні речі з натуральних тканин. Завершити образ допоможуть прикраси , колір яких подібний відтінкам природних каменів , а також підвіски і кулону із зображенням Коники , підкови , дзвіночків.

Знаючи , що Кінь буде синього або зеленого кольору , можна придбати новий килим , покривало або скатертину подібного кольору , що оточують тварина в реальному житті. Іншими словами , чорний , сірий , білий , коричневий і всі їх похідні відтінки будуть користуватися попитом. Символом 2014 стане дерев’яна Конячка , а значить варто обзавестися ще й дерев’яними предметами.